Geri

  SEV`li Olmak

  Neriman Yükselen- Muhasebe Müdürü

  1987 yılında küçük bir gazete ilanı ile başvurup başladığım Amerikan Bord Heyeti ve sonrasında SEV benim ikinci ailem oldu. SEV’de evlendim, çocuk sahibi oldum. Sevinçlerimi, üzüntülerimi ailemden sonra zamanımın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğim mesai arkadaşlarımla ve yöneticilerimle paylaştım.  Çalışma arkadaşlarım zaman içinde benimle konuşmadan bile neler hissettiğimi çok net anlıyorlardı. Bu da bana ne kadar şanslı olduğumu hissettiriyordu ve hala da hissettiriyor.
  Burada olduğum süre içerisinde çalıştığım ve halen çalışmakta olduğum yöneticilerimin hepsi çok iyi, onlardan çok şey öğrendim ve hala öğrenmeye devam ediyorum. Oğlum da SEV ailesi içinde ilköğretim ve sonrasında kazandıktan sonra ÜAA’da okuyarak tam donanımlı, kendine güvenen, her konuda bilgi sahibi olan bir genç oldu.
  İşte SEV için hissettiklerim, iyi ki ilanı görmüşüm, iyi ki buraya başvurmuşum, iyi ki buradayım.

  Nurten Şengöz – Muhasebe Sorumlusu

  Vakıf, 1997 yılında ilk iktisadi işletmelerini kurarken yaşadığım heyecanı halen yaşıyorum. Çok kısa ve hızlı bir şekilde kurulan ilköğretimler Vakfın ilk büyüme sinyallerini herkese duyurmuştur. Eğitim sektöründe çalışmak bir ayrıcalıktır. Çalışan için de yeniliğe açık olmak, dinamik olmak, sevgi dolu olmak ve en önemlisi içinizdeki o çalışma heyecanının hiç bitmemesi demektir.

  1. YAZI TİPİ BÜYÜT
  2. YAZI TİPİ KÜÇÜLT
  3. YAZDIR